"Żeby być sobą, trzeba być kimś"

UWAGA!!!

Bardzo proszę nie umieszczać tego opowiadania na innych stronach internetowych bez mojej zgody!

Bardzo proszę stosować się do punktu 4 regulaminu: Nie spamujemy w komentarzach pod postem. Jeśli chcecie zareklamować swojego bloga, róbcie to, proszę, w odpowiednim miejscu („Księga Gości” - prawa kolumna).

Spam pod postami będzie natychmiast usuwany!

UWAGA!!! Jeśli ktoś chciałby być powiadamiany o nowych notkach, niech zostawi swój adres e-mail w „Księdze Gości”.

czwartek, 13 lipca 2017

INFORMACJA


Moi drodzy!

  Przede wszystkim chciałbym Was przeprosić za to, że od opublikowania ostatniego rozdziału minęło tak wiele czasu i opowiadanie utknęło w miejscu. Nie byłbym zdziwiony, gdybyście pomyśleli sobie, że porzuciłem bloga i nie mam zamiaru kontynuować „Momentu Zwrotnego”. Zapewniam Was, że nie porzuciłem opowiadania i nie mam zamiaru zrobić tego w najbliższej przyszłości, mimo że w praktyce wygląda to trochę inaczej.
  Nie chcę Was zamęczać swoimi problemami, dlatego tylko pokrótce wyjaśnię całą sytuację i powody przedłużającego się opóźnienia. Po pierwsze, miałem nieciekawą sytuację rodzinną. Nie wydaje mi się, żebyście chcieli o tym czytać, dlatego nie będę rozwijać tego tematu i poprzestanę na tym lakonicznym stwierdzeniu. Po drugie, miałem trudności z przebrnięciem przez sesję.
   Na szczęście wszystko powoli wraca do normy, zaliczyłem semestr, więc myślami mogę wrócić do opowiadania. Nadal nie potrafię stwierdzić, kiedy dokładnie pojawi się następny rozdział, mogę natomiast zapewnić, że nie będziecie musieli na niego czekać kilku miesięcy.
  Z racji tego, że niedawno zaczęły się wakacje, życzę Wam znalezienia chociażby chwili na odpoczynek, wyśmienitej pogody i przede wszystkim dobrej zabawy!         

3 komentarze:

 1. Jejku, strasznie się cieszę, że wracasz. Cieszę się też, że poradziłeś sobie z problemami i już u Ciebie w miarę okej. Z własnego doświadczenia wiem, że kiedy w życiu prywatnym się nie układa, to i pisanie wychodzi gorzej. No ale najważniejsze, że Moment Zwrotny zostanie dokończony :)
  To idealny moment, by odświeżyć sobie stare rozdziały i w napięciu czekać na kontynuację :D
  Również życzę odpoczynku, dobrej zabawy i dużo weny.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej,
  drogi autorze cieszę się że, już wracasz do nas (chociaż ha sama mam jeszcze chyba zaległości jakieś, ale tak to jest kiedy życie wywraca sie do góry nogami...) będę czekać na nowe rozdziały...
  Dużo weny życzę...
  Pozdrawiam serdecznie Basia

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej,
  autorze postanowiłam coś tutaj skrobnać choć jeszcze mam zaległości,  bardzo cieszy mnie ta informacja i moje gratulacje... już nie mogę doczekać się kolejny, choć mam te zaległości spowodowane brakiem kiedy w czytaniu, bo gdybym mogła to w jeden dzień bym chyba przeczytała bo opowiadanie jest niesamowite...
  Dużo weny życzę...
  Pozdrawiam serdecznie Aga

  OdpowiedzUsuń